FAQ

 • Czym jest pożyczka gotówkowa?

  Pożyczka gotówka jest krótkoterminową pożyczką opartą na umowie. Dzięki temu na jej podstawie pożyczkobiorca otrzymuje określoną wcześniej kwotę od pożyczkodawcy i tym samym, jest zobowiązany do spłacenia należności w terminie określonym przez obie strony. Na całość kwoty, która jest spłacana, składają się także dodatkowe opłaty w postaci prowizji oraz odsetek. Procedura uzyskania takiej pożyczki charakteryzuje się prostym systemem. Pożyczkobiorca wypełnia specjalny wniosek elektroniczny, dzięki czemu wszystkie formalności może załatwić bez wychodzenia z domu. Następnie po pozytywnej weryfikacji danych w aplikacji, środki pieniężne zostają przesłane na wskazany numer konta bankowego.

 • Czy muszę płacić za wniosek o udzielenie pożyczki partnerowi pozyczymyci.pl?

  Serwis pozyczymyci.pl nie pobiera żadnych opłat. Możesz wygenerować wniosek bez obaw o poniesienie dodatkowych i ukrytych kosztów. Masz pełny komfort, że wszystkie formalności załatwisz całkowicie za darmo.

 • Jaką kwotę mogę pożyczyć?

  Współpracujemy z różnymi pożyczkodawcami. Każdy z nich dokładnie określa próg minimalny oraz maksymalny pożyczki. Z reguły minimalna kwota sięga kilkuset złotych, a maksymalna nawet 25000 zł. Jeśli chcesz otrzymać pożyczkę jak najlepiej dopasowaną do Twoich potrzeb, zapoznaj się z warunkami naszych partnerów.

 • Na jak długo mogę pożyczyć pieniądze?

  Pieniądze można pożyczyć na okres od 5 dni do 1 roku, czyli 12 pełnych miesięcy.

 • Jak pożyczka trafi do moich rąk?

  W tym wypadku należy zapoznać się z warunkami konkretnego pożyczkodawcy. Najczęstszym sposobem jest przelew bankowy, który pozwala na korzystanie z środków pieniężnych nawet po kilku godzinach od zatwierdzenia wniosku. Oczywiście należy wziąć pod uwagę dni w jakich wniosek był składany. Dni świąteczne lub weekend powodują, że wniosek zostanie rozpatrzony w najbliższym dniu roboczym.

 • Jakie warunki muszę spełniać, by dostać pożyczkę?

  Wszelkie wymagania, które trzeba spełnić by otrzymać pożyczkę są ustalane przez pożyczkodawców. Z całą pewnością podstawowym warunkiem jest posiadanie pełnej zdolności do czynności prawnych. Wymagane jest także ukończenie 18 roku życia, a także polskie obywatelstwo. Nie bez znaczenia jest także zdolność kredytowa. Dzięki niej pożyczkodawca będzie przekonany o Twojej wiarygodności do regularnej i terminowej spłaty otrzymanej pożyczki.

 • Boję się o swoje dane – czy będą bezpieczne?

  Dane, które zawiera formularz są całkowicie bezpieczne. Nasz serwis pozyczymyci.pl korzysta tylko z tych informacji, które są niezbędne do identyfikacji pożyczkobiorcy. Wszystkie dane teleadresowe, numer PESEL czy adres e-mail są dokładnie zabezpieczone przed dostaniem się w niepowołane ręce. Gwarantujemy najwyższy poziom bezpieczeństwa Twoim danym.

 • Jak długo muszę czekać na udzielenie pożyczki?

  Weryfikacja wniosku odbywa się błyskawicznie. Jego złożenie oraz weryfikacja trwa dosłownie kilkanaście minut. Po pozytywnym rozpatrzeniu aplikacji otrzymasz określoną sumę środków pieniężnych na numer konta, który wcześniej został podany. Zazwyczaj dzieje się to w ciągu kilku godzin. Należy jednak wziąć pod uwagę sytuacje, które są niezależne od pożyczkodawcy. Wówczas cała procedura otrzymania pożyczki może się przedłużyć.

 • Jaką dokładną kwotę będę musiał spłacać?

  Wszystkie ważne informacje na temat pożyczki można znaleźć na otrzymanej umowie. Tam też będzie widniał jej całkowity koszt. W dodatku o wszelkich należnościach będziesz poinformowany wcześniej. Na całkowity koszt zaciągniętej pożyczki składają się odsetki, prowizja lub ewentualne ubezpieczenie. Jeśli z jakichś powodów spłata pożyczki będzie nieregularna, mogą zostać naliczone koszty dodatkowe opisane w umowie.

 • Co się dzieje, kiedy nie jestem w stanie spłacić pożyczki w terminie?

  Większość firm pożyczkowych stara się wychodzić naprzeciw, zarówno oczekiwaniom, jak i potrzebom swoich klientów. Każdemu z nas mogą przydarzyć się sytuacje losowe, którą mogą utrudnić lub nawet uniemożliwić spłatę powinności w określonym na umowie terminie. Wówczas istnieje możliwość przedłużenia spłaty pożyczki o kilka dni, czy miesiąc. Uruchomienie takiej procedury może generować dodatkowe koszty. O ich wysokości pożyczkodawca poinformuje jeszcze przed podpisaniem umowy.

 • Jakie dane trzeba dodać, aby otrzymać pożyczkę?

  Przede wszystkim wymagane jest podanie imienia i nazwiska oraz numeru PESEL. Potrzebne będą także numer i seria dokumentu potwierdzającego Twoją tożsamość (dowód, paszport lub inny). Konieczne jest także podanie numeru telefonu, by pożyczkobiorca mógł się z Tobą skontaktować. Często wymagany jest także adres e-mail oraz podanie danych adresowych. W trakcie wypełniania wniosku należy podać także informacje o osiąganych dochodach, historii kredytowej i stanie cywilnym. Niezbędne będzie także podanie numeru konta bankowego, na który ma zostać przelana kwota pożyczki.

 • Czy w tym samym czasie mogę uzyskać więcej niż jedną pożyczkę?

  Tutaj istotną kwestią będą limity, które w każdym przypadku są ustalane indywidualnie. Klient otrzymuje dostępny limit określający maksymalną kwotę, jaką może pożyczyć. Przypuśćmy, że bierzesz pożyczkę w wysokości 900 złotych, a pożyczkobiorca określił Twój limit (zdolność kredytową) na 5000 złotych. W przypadku potrzeby wzięcia następnej pożyczki, nie powinno być problemu. Natomiast może zdarzyć się sytuacja, kiedy klient osiągnie dany limit i wzięcie kolejnej pożyczki nie będzie możliwe. Zawsze należy dokładnie sprawdzić ofertę danego pożyczkodawcy.

 • Czy mogę spłacić pożyczkę przed terminem przewidzianym w umowie?

  Oczywiście istnieje taka możliwość. Pożyczkę można spłacić przedterminowo na dwa sposoby. Po pierwsze można nadpłacać raty. Kwota comiesięcznej raty będzie wyższa, ale to pozwoli na skrócenie okresu spłaty. Ponadto wszystkie koszty dodatkowe pożyczki zostaną obniżone adekwatnie do sumy, która została nadpłacona. Drugą opcją jest spłata całej kwoty pożyczki, która Ci pozostała. W takim wypadku kwota pożyczki również zostanie odpowiednio pomniejszona o koszty dodatkowe za okres spłaty, który uległ skróceniu. Dodatkowo każdy pożyczkobiorca może odstąpić od umowy o otrzymaniu pożyczki. Klient nie musi podawać przyczyny, a na podjęcie takiej decyzji ma 14 dni od momentu podpisania umowy z pożyczkodawcą. W takim wypadku potrzebne jest wypełnienie odpowiedniego wniosku, przesłania go do danego pożyczkodawcy oraz zwrócenie otrzymanej kwoty pożyczki.

 • Czy mogę otrzymać pożyczkę mimo, że posiadam inne zobowiązania?

  Decyzja jest zależna od danego pożyczkodawcy. Pożyczka zostaje udzielona w oparciu o informacje dostępne w Biurze Informacji Kredytowej. Dotyczą one historii kredytowej indywidualnego pożyczkobiorcy. Zatem, gdy posiadasz inne zobowiązania i są one spłacane regularnie i terminowo, a Twoich danych nie ma w BIK to prawdopodobnie nasz partner podejmie decyzję o udzieleniu kolejnej pożyczki. Jednakże warto skontaktować się z danym pożyczkodawcą w celu ustalenia wszystkich warunków.

 • Jak mogę się skontaktować, gdy mam dodatkowe pytania?

  Jeśli potrzebujesz dodatkowych informacji na jakiś temat wystarczy, że wypełnisz formularz kontaktowy. Znajdziesz go na naszej stronie internetowej w zakładce „kontakt”. Po zapoznaniu się z treścią formularza, skontaktujemy się z Tobą najszybciej, jak to będzie możliwe i chętnie odpowiemy w wyczerpujący sposób na Twoje pytanie.