Warunki

Szybko i bez ryzyka

Nie musisz obawiać się dodatkowych lub ukrytych kosztów. Nie chcemy narażać Cię na niepotrzebny stres i emocje, dlatego z naszego serwisu możesz korzystać całkowicie bezpłatnie. Dzięki nam załatwisz pożyczkę za pomocą jednego wniosku, nie będziesz czekać w nieskończoność na jego weryfikację, a po zatwierdzeniu Twojej aplikacji i pozytywnej ocenie ryzyka kredytowego, w ciągu kilku godzin (jeśli nie składałeś wniosku w trakcie weekendu) na Twoim koncie pojawi się odpowiednia kwota do całkowitej dyspozycji.

Dyskretnie i bezpiecznie

Dzięki naszemu serwisowi uzyskasz potrzebne środki pieniężne dyskretnie i z gwarancją całkowitego bezpieczeństwa. Wszelkie dane i informacje są poufne i doskonale chronione. Zapewniamy, że nie mogą one zostać wykorzystane do innych celów niż uzyskanie pożyczki. Przetwarzanie danych odbywa się w oparciu o obowiązujące prawo, a także regulamin naszego serwisu i polityki prywatności. Dodatkowo wykorzystujemy specjalne szyfrowanie danych zapewniając im najwyższy stopień bezpieczeństwa.

Zawsze możesz się rozmyślić

Pożyczkodawcy zawsze dają możliwość swoim klientom prawo do odstąpienia od umowy. Każdy pożyczkobiorca może podjąć taką decyzję w ciągu 14 dni od podpisania umowy o udzieleniu pożyczki, w dodatku bez podawania jej przyczyny. Wówczas wypełnia się i wysyła specjalnie oświadczenie, którego wzór otrzymamy od danej firmy pożyczkowej. Następnie, suma pieniędzy, która została przez nas pożyczona musi zostać zwrócona na wcześniej ustalonych warunkach przez pożyczkodawcę. Istnieje także możliwość wcześniejszej spłaty należności, mimo określonego terminu w umowie. Wtedy kwota zostanie pomniejszona o koszty okresu, który pozostał do spłaty.

Przedłużenie okresu spłaty pożyczki

Na pewne sytuacje losowe nie mamy wpływu. Jest rzeczą oczywistą, że mogą one utrudnić, a nawet uniemożliwić spłatę pożyczki. Dlatego każdy pożyczkodawca ma określoną procedurę w przypadku niespodziewanych sytuacji. Zostały one przewidziane i dokładnie opisane w umowie. Dlatego tylko w opisanych przypadkach istnieje możliwość przedłużenia okresu spłaty pożyczki. Zatem wystarczy, gdy przed podpisaniem umowy, rzetelnie zapoznamy się z warunkami gwarantującymi nam przedłużenie spłaty. A żeby skorzystać z takiej możliwości należy złożyć odpowiedni wniosek.

Niespłacenie pożyczki

Starając się o pożyczkę, musimy pamiętać, że naszą główną powinnością będzie jej spłata. Podpisanie umowy jest równoznaczne z przyjęciem obowiązujących w niej warunków. W przypadku zaprzestania wywiązywania się z nich, pożyczkodawca może podjąć różne czynności. Możemy zostać obarczeni czynnościami windykacyjnymi oraz egzekucyjnymi, a także dodatkowymi kosztami. Ostatecznie pożyczkodawca może skierować sprawę do sądu, gdzie nie tylko będziemy obciążeni kosztami finansowymi, ale także prawnymi. Regularna i terminowa spłata pożyczki pozwali na uniknięcie niechcianych kłopotów.