Jak to działa?

Jesteśmy pośrednikiem w pożyczaniu. Zależy nam, abyś mógł otrzymać potrzebne pieniądze w szybki i łatwy sposób. Czy to możliwe? Oczywiście, że tak. Wystarczy przejść 3 proste kroki.

Aplikacja

Pierwszym krokiem jest złożenie aplikacji na stronie pozyczymyci.pl. Wystarczy, że wypełnisz tylko jeden formularz. Wniosek składasz przez Internet i to dosłownie w kilka minut. Przed jego złożeniem warto zastanowić się jaka kwota jest Ci potrzebna. Minimalna może wynosić kilkaset złotych, natomiast maksymalna kilka tysięcy. Pożyczka jest udzielana na okres 30 dni.

Proces weryfikacyjny

Drugim krokiem jest weryfikacja, która przebiega szybko i sprawnie bez narażania Cię na niepotrzebny stres związany z niekończącym się oczekiwaniem. Każdy z pożyczkodawców z którym współpracujemy ma określony jasny system autoryzacyjny. Z reguły jest to przelanie symbolicznej kwoty (maksymalnie 1 zł), jednak czasem wystarczy jedynie rejestracja konta na stronie partnera i złożenie elektronicznego wniosku. Taki formularz zgłoszeniowy dostępny na pozyczymyci.pl zawiera wszystkie niezbędne dane do udzielenia pożyczki, takie jak: imię, nazwisko, adres, numer dokumentu potwierdzającego tożsamość, informacje o uzyskiwanych dochodach, historia kredytowa, numer kontaktowy oraz numer rachunku bankowego ,na który zostanie przelana potrzeba kwota.

Szybki przelew

Jeśli aplikacja przejdzie pozytywną autoryzację (ocenę ryzyka kredytowego) czeka Cię już tylko ostatni krok – zatwierdzenie wniosku i szybki przelew pieniędzy na Twoje konto. Środki pieniężne wpłyną na konto bankowe nawet w ciągu kilku godzin. Cały proces jest łatwy i nieskomplikowany, podobny do tego, który odbywa się w każdym banku. Ponowna pożyczka u tego samego pożyczkodawcy jest możliwa po spłacie pierwszej. Wówczas będziesz mógł skorzystać z tzw. odnawialnej linii pożyczki.

Obawiasz się o swoje dane? Zapewniamy Cię, że nie trafią one w niepowołane ręce. Wszelkie informacje są całkowicie poufne. Będą one przetwarzane zgodnie z przepisami prawa oraz w oparciu o regulamin pozyczymyci.pl i polityki prywatności. W dodatku nasz serwis używa protokołu o najwyższym stopniu bezpieczeństwa SSL (ang. Secure Socket Layer) gwarantującego poufność i integralność przetwarzanych danych.